PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2018/2019 ROZPOCZNĄ SIĘ WE WTOREK 16 STYCZNIA
TRENINGI:
WTOREK 18.00
PIĄTEK 18.00
PLAN SPARINGÓW:
10 - 11 luty wolny termin
17 - 18 luty Tomasovia (junior młodszy)
24 - 25 luty Błękitni Obsza
03 - 04 marzec Orkan Belzec
10 - 11 marzec Roztocze Narol
17 - 18 marzec Piast Babice
24 - 25 marzec GKS Tarnawatka
|
A-klasa » Zamość II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
TERMINARZ JUNIORÓW STARSZYCH W WIĘCEJ....
...
Terminarz rozgrywek ligi: ZAMOŚĆ: A1 JUNIOR GRUPA 2
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 26-08-2017/27-08-2017 (sobota/niedziela)
1 | Szyszła Tarnoszyn | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
2 | Unia Hrubieszów | - Huczwa Tyszowce |
|
|
|
3 | Ostoja Skierbieszów | - Omega Stary Zamość |
|
|
|
4 | Korona Łaszczów | - Potok Sitno |
|
|
|
5 | Skorpion Zamość | - Kryształ Werbkowice |
|
|
|
6 | Gryf Gmina Zamość | - Szumy Susiec |
|
|
|
Kolejka 2 w dniach 02-09-2017/03-09-2017 (sobota/niedziela)
7 | Gryf Gmina Zamość | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
8 | Kryształ Werbkowice | - Szumy Susiec |
|
|
|
9 | Potok Sitno | - Skorpion Zamość |
|
|
|
10 | Omega Stary Zamość | - Korona Łaszczów |
|
|
|
11 | Huczwa Tyszowce | - Ostoja Skierbieszów |
|
|
|
12 | Szyszła Tarnoszyn | - Unia Hrubieszów |
|
|
|
Kolejka 3 w dniach 09-09-2017/10-09-2017 (sobota/niedziela)
13 | Unia Hrubieszów | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
14 | Ostoja Skierbieszów | - Szyszła Tarnoszyn |
|
|
|
15 | Korona Łaszczów | - Huczwa Tyszowce |
|
|
|
16 | Skorpion Zamość | - Omega Stary Zamość |
|
|
|
17 | Potok Sitno | - Szumy Susiec |
|
|
|
18 | Gryf Gmina Zamość | - Kryształ Werbkowice |
|
|
|
Kolejka 4 w dniach 16-09-2017/17-09-2017 (sobota/niedziela)
19 | Kryształ Werbkowice | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
20 | Potok Sitno | - Gryf Gmina Zamość |
|
|
|
21 | Omega Stary Zamość | - Szumy Susiec |
|
|
|
22 | Huczwa Tyszowce | - Skorpion Zamość |
|
|
|
23 | Szyszła Tarnoszyn | - Korona Łaszczów |
|
|
|
24 | Unia Hrubieszów | - Ostoja Skierbieszów |
|
|
|
Kolejka 5 w dniach 20-09-2017 (środa)
25 | Ostoja Skierbieszów | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
26 | Korona Łaszczów | - Unia Hrubieszów |
|
|
|
27 | Skorpion Zamość | - Szyszła Tarnoszyn |
|
|
|
28 | Huczwa Tyszowce | - Szumy Susiec |
|
|
|
29 | Gryf Gmina Zamość | - Omega Stary Zamość |
|
|
|
30 | Kryształ Werbkowice | - Potok Sitno |
|
|
|
Kolejka 6 w dniach 23-09-2017/24-09-2017 (sobota/niedziela)
31 | Potok Sitno | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
32 | Omega Stary Zamość | - Kryształ Werbkowice |
|
|
|
33 | Huczwa Tyszowce | - Gryf Gmina Zamość |
|
|
|
34 | Szyszła Tarnoszyn | - Szumy Susiec |
|
|
|
35 | Unia Hrubieszów | - Skorpion Zamość |
|
|
|
36 | Ostoja Skierbieszów | - Korona Łaszczów |
|
|
|
Kolejka 7 w dniach 30-09-2017/01-10-2017 (sobota/niedziela)
37 | Korona Łaszczów | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
38 | Skorpion Zamość | - Ostoja Skierbieszów |
|
|
|
39 | Unia Hrubieszów | - Szumy Susiec |
|
|
|
40 | Gryf Gmina Zamość | - Szyszła Tarnoszyn |
|
|
|
41 | Kryształ Werbkowice | - Huczwa Tyszowce |
|
|
|
42 | Potok Sitno | - Omega Stary Zamość |
|
|
|
Kolejka 8 w dniach 07-10-2017/08-10-2017 (sobota/niedziela)
43 | Omega Stary Zamość | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
44 | Huczwa Tyszowce | - Potok Sitno |
|
|
|
45 | Szyszła Tarnoszyn | - Kryształ Werbkowice |
|
|
|
46 | Unia Hrubieszów | - Gryf Gmina Zamość |
|
|
|
47 | Ostoja Skierbieszów | - Szumy Susiec |
|
|
|
48 | Korona Łaszczów | - Skorpion Zamość |
|
|
|
Kolejka 9 w dniach 14-10-2017/15-10-2017 (sobota/niedziela)
49 | Skorpion Zamość | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
50 | Korona Łaszczów | - Szumy Susiec |
|
|
|
51 | Gryf Gmina Zamość | - Ostoja Skierbieszów |
|
|
|
52 | Kryształ Werbkowice | - Unia Hrubieszów |
|
|
|
53 | Potok Sitno | - Szyszła Tarnoszyn |
|
|
|
54 | Omega Stary Zamość | - Huczwa Tyszowce |
|
|
|
Kolejka 10 w dniach 21-10-2017/22-10-2017 (sobota/niedziela)
55 | Huczwa Tyszowce | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
56 | Szyszła Tarnoszyn | - Omega Stary Zamość |
|
|
|
57 | Unia Hrubieszów | - Potok Sitno |
|
|
|
58 | Ostoja Skierbieszów | - Kryształ Werbkowice |
|
|
|
59 | Korona Łaszczów | - Gryf Gmina Zamość |
|
|
|
60 | Skorpion Zamość | - Szumy Susiec |
|
|
|
Kolejka 11 w dniach 28-10-2017/29-10-2017 (sobota/niedziela)
61 | Szumy Susiec | - pauzuje w kolejce |
|
|
|
62 | Gryf Gmina Zamość | - Skorpion Zamość |
|
|
|
63 | Kryształ Werbkowice | - Korona Łaszczów |
|
|
|
64 | Potok Sitno | - Ostoja Skierbieszów |
|
|
|
65 | Omega Stary Zamość | - Unia Hrubieszów |
|
|
|
66 | Huczwa Tyszowce | - Szyszła Tarnoszyn |
|
|
|
SZUMY SUSIEC | 8:0 | POGOŃ ŁASZCZÓWKA |
2018-06-16, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Najbliższa kolejka 23 |
dzisiaj: 41, wczoraj: 75
ogółem: 1 788 287
statystyki szczegółowe
|